کافه وام
کافه وام

امن معامله کنید

 1. با کسانی معامله کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد.
 2. هرگز پیش از به قطعیت رسیدن معامله هزینه‌ای اعم از پیش پرداخت و یا بیعانه پرداخت نکنید ( چه ضامن، چه فروشنده ی وام ) .
 3. حتما قبل از هر معامله ای برای خرید وام از شعبه مقصد استعلام موجودیت وام را بگیرید.
 4. مبلغ مورد درخواست فروشنده ی وام بایستی از روی مبلغ خود وام کسر شود.
 5. اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد.
 6. برای اطمینان طرفین باید قرار داد محضری امضا کنند و در صورت لزوم هر دو طرف یا یکی از آن ها باید چک و یا سفته بر اساس شرایط وام و توافق ارائه دهند.
 7. حتما برای محضری کردن معاملات خود از نمونه قرارداد های موجود در بانک قرارداد ها که توسط تیم حقوقی کافه وام برای شما تهیه شده است استفاده نمایید.
 8. تمام مراحل پرداخت در برنامه و یا سایت کافه وام با آدرس www.CafeVame.ir انجام می شود. کافه وام هرگز پیامک یا ایمیل جداگانه برای درخواست وجه نمی فرستد. لطفا به پیامک های غیر مجاز توجه نکنید و حتما آن را به پشتیبانی گزارش دهید.
دریافت قرارداد ها

 

در مواقع زیر بیشتر احتیاط کنید

 

 1. قیمت و شرایط معامله ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد.
 2. آگهی دهنده ای که به طرز مشکوکی پیشنهاد وسوسه برانگیزی به شما ارائه داده و از شما درخواست بیعانه و یا پیش پرداخت می نماید.
 3. می‌خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی‌شناسید، بپردازید. سعی کنید در محلی امن مانند پایگاه‌های پلیس یا شعب بانک‌ها قرار بگذارید.

تذکر: تکمیل مراحل ثبت نام در سایت کافه وام به منزله مطالعه و پذیرش قوانین  و مقررات از طرف شما خواهد بود.

در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا،‌ از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شده و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید.